Er-ni bogonit küp taş granit küp taş


 • 66.00 TL
 • Yaynlanma tarihi: Aralık 23, 2022
  • Salihli, Salihli, Manisa, Turkey
  • Total Views: 141
  • Login to Chat

Description :

ER-Nİ GRANİT DOĞAL KÜP TAŞ,ERNİ BOGONİT KÜP TAŞ
GRANİT KÜPTAŞ DOĞAL BAZALT KÜP TAŞ KOZAK TAŞI DOGALTAŞLAR UYGULAMA EKİBİ HALİL,05385434855
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 4X6
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 6X8,ÖLÇÜLERİMİZ
4×6,6×8,8×10,15×17.18×18
Kırma Küptaş 8×10 cm
Sulu kesim Küptaş 8×10 cm
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 8X10
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 10X10X20
BAZALT KIRMA KÜP TAŞ 6X8
BAZALT KIRMA KÜP TAŞ 8X10
Begonit,Begonit Parke Taşı & Kilit Parke Taşı

Begonit veya kilit taşı farklı renk ve ebatlarda ürettiğimiz zemin parke taşı modelidir. Bu begonit taşı düz bir yüzeye sahiptir ve granit zeminler ile karşılaştırdığımız zaman kullanıma çok daha elverişlidir. ( Begonit, granit küp taşına alternatif olarak üretiyoruz.) Begonit parke taşı bahçe ve park düzenlemelerinde kullanmak üzere tasarladığımız begonit bordür modelidir. Firmamızın begonit bordür modeli granit agregalı, kuvars agregalı, bazalt agregalı ve kumlama yüzeyli olarak imal etmektedirKilit taşını kaldırım taşı, parke taşı veya beton parke taşı gibi isimlerle de biliyoruz. Sokakta zeminde gördüğümüz taş parke ürünleri kilit taşı modelleri arasında yer alır. Yer taşı olarak kullandığımız bu kaldırım taşları hem uzun ömürlü.
Granit Küp Taşın Özellikleri Nelerdir?
Günümüzde pek çok alanda granit küp taş örneklerine rastlamak mümkündür. Özellikleri ile de en çok tercih edilen ürünlerin başına yer alır. Sert yapısı ve kristal özellikleri nedeniyle geçmişten günümüze kadar pek çok yapıda güvenle kullanılmıştır. Pek çok yapının sağlam olması için tercih edilen bu taşlar özellikle de zeminlerin yapımında tercih edilir.
ER-NI GRANITE NATURAL CUBE STONE
GRANITE KUPTAŞ NATURAL BASALT CUBE STONE COZAK STONE NATURAL STONE IMPLEMENTATION TEAM HALİL,05385434855
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED PAVEMENT STONE 4X6
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED COMBINATION STONE 6X8, OUR DIMENSIONS
4×6.6×8.8×10.15×17.18×18
Crushed Cubes 8×10 cm
Juicy cut Küptaş 8×10 cm
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED PAVEMENT STONE 8X10
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED PAVEMENT STONE 10X10X20
CRUSHED BASALT CUBE STONE 6X8
CRUSHED BASALT CUBE STONE 8X10
Begonit,Begonit Paving Stone & Lock Paving Stone
Begonite or keystone is the floor cobblestone model that we produce in different colors and sizes. This begonite stone has a flat surface and is much more convenient to use when compared to granite floors. (We produce begonit as an alternative to granite cube stone.) Begonit paving stone is the begonite border model we designed to use in garden and park arrangements. Our company's begonite border model is manufactured with granite aggregate, quartz aggregate, basalt aggregate and sandblasting surface. We also know the keystone with names such as paving stone, paving stone or concrete paving stone. Stone parquet products that we see on the ground on the street are among the keystone models. These paving stones, which we use as ground stones, are both long-lasting.
What are the Features of Granite Cube Stone?
Today, it is possible to come across examples of granite cube stones in many areas. It is among the most preferred products with its features. Due to its hard structure and crystalline properties, it has been used safely in many structures from past to present. These stones, which are preferred for the durability of many structures, are especially preferred in the construction of floors.Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • https://ilanalemi.com/is-ilanlari/is-ila...
  Mayıs 15, 2022 - Organizasyonumuz bünyesinde turizmin yoğun olarak yaşandığı bölgelerde turistik eğlence tesisleri,restorant,organizasyon,çeşitli tanıtımlarda çalışacak, Deneyim...
  Esenyurt - İş İlanları


  20000.00 TL
  Login to Chat